Namen en adressen

10  Namen en adressen

 

10.1 Schoolbestuur

Dhr. H. Mulder

(voorzitter)

Oude Rijksweg 372a

7954 DV Rouveen

tel. 0522 – 46 58 76

Dhr. J.J. Huls

(2e voorzitter)

Graspieper 12

7951 VJ  Staphorst

tel. 0522 – 46 85 20

Dhr. R. Boessenkool

(secretaris)

Buitenstouwe 6b

7951 PL  Staphorst

tel. 0522 – 26 21 63

Dhr. G. Kisteman

(2e secretaris)

Kon. Julianalaan 52

7711 KN  Nieuwleusen

tel. 0529 – 48 45 19

Dhr. K. Ubak

(penningmeester)

Oude Rijksweg 50

7951 DK  Staphorst

tel. 0522 – 46 43 80

Dhr. W. Slager

(2e penningmeester)

Gemeenteweg 38

7951 CN Staphorst

tel. 0522 – 46 53 53

Dhr. A. de Boer

(algemeen adjunct)

Westeinde 108

7771 CN  Nieuwleusen

tel. 0529 – 48 41 28

Dhr. W. de Haan

(algemeen lid)

Maatslootweg 5

7951 LG  Staphorst

0522 – 27 06 23

Dhr. K. Compagner

(algemeen lid)

Costersland 42

7951 HD Staphorst

tel. 0522 – 46 51 60

 

 

 

10.2 School

Koning Willem-Alexanderschool

School met de Bijbel

Adm. Van Nesstraat 12

7951 AL  STAPHORST

tel.          0522 - 46 16 16

e-mail :  info@kwastaphorst.nl

Directie

Dhr. J. Kuijers

Rechterensweg 30

7951 KW  Staphorst

tel.         0522 – 26 34 56

e-mail :  directie@kwastaphorst.nl

10.3 Administratie en secretariaat van de vijf scholen

Dhr. H. Hoek

Bergerslag 22

7951 DS  Staphorst

tel. 0522 – 46 05 03

e-mail: curie@wzstaphorst.nl

10.4 Onderwijzend Personeel

Mw. L. Aangeenbrug

Schemperserf 81A

7951 JM  Staphorst

tel. 0522 – 46 39 37

l.aangeenbrug@kwastaphorst.nl

 

Mw. M. Boldewijn-Meeusen

Moerbeilaan 8

7954 HR  Rouveen

tel. 0522 – 46 51 50

m.boldewijn@kwastaphorst.nl

Dhr. J.W. van Arnhem

Adm. W.G. van Nesstraat 11

7951 AL  Staphorst

tel. 0522 – 46 02 22

j.vanarnhem@kwastaphorst.nl

 

Mw. J.M. Dallinga – Hekhuis

Prins Bernhardsingel 14

7941 EX  Meppel

tel. 0522 – 25 79 83

j.dallinga@kwastaphorst.nl

Mw. L. van Arnhem-Slager

Adm. W.G. van Nesstraat 11

7951 AL  Staphorst

tel. 0522 – 46 02 22

l.vanarnhem@kwastaphorst.nl

 

Mw. A.N. Eenkhoorn-Kaashoek

Tagweg 23

8281 HD  Genemuiden

tel. 06 – 11 16 14 97

l.eenkhoorn@kwastaphorst.nl

Mw. A.H. Bloemert-Mostert

Prins Clauslaan 48

7711 KE  Nieuwleusen

tel. 0529 – 75 09 59

r.bloemert@kwastaphorst.nl

 

Mw. J. Grootkarzijn-Hooikammer
Stationsweg 37
8096 AV Oldebroek
tel. 0525 – 65 56 15
j.grootkarzijn@kwastaphorst.nl

Dhr. J.A. van Hinsberg

Kapberg 47

8281 HM Genemuiden

tel. 038 – 385 4676

gsm 06 – 15 37 67 07

h.vanhinsberg@kwastaphorst.nl

 

Mw. L. Nobel-Slager

Middenwolderweg 3a

7951 EC  Staphorst

tel. 0522 – 46 28 25

l.nobel@kwastaphorst.nl

Mw. G. Hoefnagel

Tuinstraat 19

8271 AE  IJsselmuiden

tel. 06 – 128 781 48

m.hoefnagel@kwastaphorst.nl

 

Mw. R.A. Oldeman-Mussche

Goudenregenstraat 16

7954 GW  Rouveen

tel. 0522 – 29 11 00

r.oldeman@kwastaphorst.nl

Dhr. C.L. Hofman

IJhorsterveldweg 5

7715 PB  Punthorst

tel. 0523 – 23 78 40

n.hofman@kwastaphorst.nl

 

Mw. K. Post

Greente 110

8281 KP Genemuiden

tel. 038 – 385 60 94

k.post@kwastaphorst.nl

Mw. J. de Jong-van Elp
Lindenlaan 21
7951 BV Staphorst
tel.
0522 – 70 10 98

j.dejong@kwastaphorst.nl

 

Mw. L.G.C. van Regteren-Gaal

Kerspelstraat 30

8271 TJ  IJsselmuiden

tel. 038 – 332 54 49

l.vanregteren@kwastaphorst.nl

Mw. G. Kleingeld-de Bruin

Klaas Visscherstraat 20

3861 HM  Nijkerk

033 – 466 91 34

g.kleingeld@kwastaphorst.nl

 

Dhr. K.K. Snippe
Rosariumstraat 6

8043 PX  Zwolle
gsm 06 – 29 55 86 72

m.snippe@kwastaphorst.nl

Dhr. J. Kuijers

Rechterensweg 30

7951 KW  Staphorst

tel. 0522 – 26 34 56

directie@kwastaphorst.nl

 

mw. R. Steenstra

Greente 143

8281 KN  Genemuiden

tel. 038 – 385 46 41

r.steenstra@kwastaphorst.nl

Mw. G. Kuijt-Koetsier

Diepeweg 23

8075 BX  Elspeet

tel. 0577 – 72 31 69

g.kuijt@kwastaphorst.nl

 

Mw. P. Sterk

Koperslagerstraat 79

8043 EM  Zwolle

tel. 038 – 420 04 29

i.sterk@kwastaphorst.nl

Mw. G. Valk-Stolk

Glindeweg 5

8085 SN  Doornspijk

tel. 0525 – 65 67 36

b.valk@kwastaphorst.nl

 

Mw. G. Vos-Ubak

Gemeenteweg 269a

7951 CL  Staphorst

tel. 0522 – 46 11 22

g.vos@kwastaphorst.nl

Mw. L. Veijer

Burg. Van der Walstraat 8

7951 AK  Staphorst

tel. 0522 – 46 36 93

l.veijer@kwastaphorst.nl

 

Mw. J.C. Wisse

Het Drie 32

3888 KE  Uddel

tel. 0577 – 40 11 89

a.wisse@kwastaphorst.nl

10.5 Onderwijsondersteunend personeel.

Dhr. J. Compagner

(onderhoudsmedewerker)

Russchersland 17

7951 HK Staphorst

tel. 0522 – 46 36 18

Mw. T. Kruidhof-Troost

(logopediste)

Bernagie 19

7944 NP  Meppel

tel. 0522 - 49 26 41

t.kruidhof@kwastaphorst.nl

 

Mw. H.H. Kasper-van Dorp

(onderwijsassistente)

Akelei 43

8265 KA  Kampen

h.kasper@kwastaphorst.nl

Mw. A. Kuijers-Kin

(interieurverzorgster)

Schemperserf 46

7951 JC  Staphorst

tel. 0522 – 46 26 82

 

Mw. M. Kuijt

(onderwijsassistente)

Kempersweg 51

8075 PT  Elspeet

tel. 0577 – 40 75 65

m.kuijt@kwastaphorst.nl

 

Mw. A. Schra-de Witte

(interieurverzorgster)

Oude Rijksweg 154

7951 DN  Staphorst

tel. 0522 – 46 23 80

Mw. J. Mensink-van der Linden

(logopediste)

Vinkenhof 22

8094 BA  Hattemerbroek

tel. 038 - 376 00 59

j.mensink@kwastaphorst.nl

Mw. M. Tiemens-Krale

(interieurverzorgster)

Gemeenteweg 124

7951 CR  Staphorst

tel. 0522 - 46 29 91

   

10.6 (Gemeenschappelijke) Medezeggenschapsraad

 

Oudergeleding

Personeelsgeleding

MR

 

Dhr. J. Jansen (secretaris)

Parallelweg 15

7951 AT Staphorst

tel. 0522 – 46 45 44

 

Mw. L. Aangeenbrug

Schemperserf 81A

7951 JM Staphorst

tel. 0522 – 46 39 37

Dhr. G.H. Koppelman

Oude Rijksweg 394a

7954 DW  Rouveen

tel. 0522- 46 06 68

Dhr. J.A. van Hinsberg

Kapberg 47

8281 HM Genemuiden

tel. 038 – 385 4676

 

Mw. A. Veijer-Slager

Burg. Van der Walstraat 8

7951 AK  Staphorst

tel. 0522 – 46 36 93

 

Mw. L. Nobel-Slager

Middenwolderweg 3a

7951 EC  Staphorst

tel. 0522 – 46 28 25

Oudergeleding

Personeelsgeleding

GMR

 

Prins Mauritsschool

Dhr. H. Mussche (voorzitter)

Gemeenteweg 400

7951 PH Staphorst

tel. 0522 – 44 19 54

 

Prins Mauritsschool

Mw. J. Schoonhoven-Broekhuizen

Westerakker 27

8096 MP Oldebroek

tel. 0525 – 78 51 27

Ds. H. Doornveldschool

Mw. J. Mussche-Vos

Oude Rijksweg 105

7951 EB  Staphorst

tel. 0522 – 46 51 17

 

Ds. H. Doornveldschool

Mw. G. Schra

Van Veensveldweg 2

7951 NL Staphorst

tel. 0522 – 46 25 57

Willem de Zwijgerschool

Dhr. J. Bruintjes

Sperwer 36

7951 MG  Staphorst

tel. 0522 – 46 89 52

 

Willem de Zwijgerschool

Mw. J. Brand (secretaris)

Gemeenteweg 119a

7951 CG Staphorst

tel. 0522 – 46 06 80

Koning Willem-Alexanderschool

Dhr. W. Hoeve

Oude Rijksweg 245-j

7954 EH  Rouveen

tel. 0522 - 75 04 19

 

Koning Willem-Alexanderschool

Mw. A.H. Bloemert-Mostert

Prins Clauslaan 48

7711 KE  Nieuwleusen

tel. 0529 – 75 09 59

 

Dr. Maarten Lutherschool

Dhr. R. Kooiker

Beunteweg 2

7951 LH Staphorst

tel. 0522 – 29 19 02

Dr. Maarten Lutherschool

Dhr. J.W. Voorwinden

Karel Doormanstraat 53

8281 DK  Genemuiden

tel. 038 – 385 49 45

10.7 Overige adressen

interne vertrouwenspersoon

Mw. J.M. Dallinga-Hekhuis

Prins Bernhardsingel 14

7941 EX  Meppel

tel. 0522 – 25 79 83

gsm 06 – 29 25 71 40

e-mail: j.dallinga@kwastaphorst.nl

 

externe vertrouwenspersoon 1

Dhr. J. Mussche

Hoogeweg 24

7951 DV  Staphorst

tel. 0522 – 46 39 51

verkeersouder

Mw. H. Koobs-Bisschop

Oude Rijksweg 293

7954 EJ  Rouveen

tel. 0522 – 46 43 17

externe vertrouwenspersoon 2

Mw. G. Russcher

Moddergatsweg 2

7951 NN  Staphorst

tel. 0522 – 46 47 85

 

Inspectie van het Onderwijs

vragen over het onderwijs: 0800 – 8051

Klachtmeldingen over seksuele intimidatie, misbruik, ernstig psychisch of fysiek geweld: meldpunt vertrouwensinspecteurs tel. 0900 – 111 3 111

 

Geschillencommissie Bijzonder Onderwijs (GCBO)

Postbus 82324

2808 EH  Den Haag

tel. 070 – 386 16 97

fax 070 – 302 08 36

e-mail: info@gcbo.nl

website: www.gbco.nl

Samenwerkingsverband

Berséba Noord-oost – regiomanager

Dhr. L.A.N. van Leeuwen

Industrieweg 47

8071 CS  Nunspeet

06 – 400 354 11

l.a.n.vanleeuwen@berseba.nl

www.berseba.nl

 

Zorgloket Passend Onderwijs

Zorgmakelaar

Mw. G. van Dam

g.vandam@berseba.nl

Speciaal Basisonderwijs
Eliëzerschool

Hasselterdijk 33

8043 PD  Zwolle

tel. 038 – 422 60 78

Speciaal onderwijs

Obadjaschool

Willem Barentszstraat 72

8023 WS  Zwolle

tel. 038 – 454 06 42

 

Schoolbegeleidingsdienst

Driestar-educatief

Burg. Jamessingel 2

2803 PD  Gouda

regiokantoor Driestar-educatief

Baron van Nagellstraat 136

3771 LL  Barneveld

tel. 0342 – 42 54 50

 

Centrum voor Jeugd en Gezin

Hoogeweg 30

7951 DV  Staphorst

tel. 0522 – 46 24 75

contactpersoon: mw. S. Snoei

e-mail: info@cjgstaphorst.nl

website: www.cjgstaphorst.nl

Jeugdgezondheidszorg

GGD IJsselland

Zeven Alleetjes 1

8011 CV  Zwolle

tel. 088 – 443 07 02

contactpersoon: mw. I. Soppe

e-mail: i.soppe@ggdijsselland.nl

algemeen:

jeugdgezondheidszorg@ggdijsselland.nl

website: www.ggdijsselland.nl

 

313